Gedania Cup ROZLICZENIE KIESZONKOWEGO

*ROZLICZENIE KIESZONKOWEGO :

Na bilety tramwajowe i autobusowe ( 5 przejazdów) oraz zakup wody, napojów słodkich, pizzy oraz prowiantu i napojów na drogę powrotną zostało wydane 266,39 zł. ( w/g 6 paragonów ) także każdy ma do zwrotu po 2,50 zł.

Paragony oraz pieniądze do odbioru znajdują się u skarbniczki Eli.

* WYJAZD :

28 listopada SOBOTA

Zbiórka godz. 10.15 Dworzec Główny ( wejście na kładkę od ul.Owocowej )

29 listopada NIEDZIELA

Godz. 21.20 Dworzec Główny

* ZABIERAMY :

- legitymację szkolną

- lanki lub torfy

- bidon

- troszkę większy prowiant

- pakujemy się tylko w jedną niedużą torbę ( najlepiej plecak ) bo będziemy jeździć tramwajem

* Proszę do ŚRODY 25 listopada o wpłatę 170 zł. ( w tym 29 zł. jako kieszonkowe )

*POWOŁANI : Ciechomski - Kuśmierczyk - Stolarski - Nawrocki - Podobas - Zdziarski - Jędraszek - Szatan - Roszkowski - Krawczyk

* SZTAB : Marek Łukasiak - trener, Patryk Florczak - asystent / kierownik drużyny

29 listopada NIEDZIELA weźmiemy udział w

Ogólnopolskim Turnieju

GEDANIA R-GOL CUP 2015

w Gdańsku

* KOSZTY TURNIEJU :

WPISOWE :   25 zł. / os.

BILETY PKP :  76 zł. / os.

NOCLEG :  40 zł. / os.

Dzień przed turniejem ( sobota ) rozegramy w Gdańsku 1 lub 2 sparingi.

więcej o turnieju...

1. Miejsce: Dwa boiska  ( 39 x 19 m. Bramki 5 x 2 m. ) w hali ze sztuczną murawą znajdujące się na terenie nowego kompleksu sportowego Gedanii Gdańsk – ul. Hallera 201 Gdańsk

2. Wpisowe: 250 zł od drużyny ( płatne gotówką w dniu turnieju lub przelewem wcześniej )

3. Turniej rozgrywany w godzinach 9.00 - 16.00

4. Organizator zapewnia opiekę medyczną, wodę, sędziów, nagrody

5. W turnieju rocznika 2007 wystąpi 12 lub 14 drużyn. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, później w zależności od zajętego miejsca rozegrają ćwierćfinały / półfinały / mecze o miejsca.

Gwarantujemy minimum 8 meczów po 12 minut.

Wiadomości (utwórz nową)