1) Organizator: Akademia Piłkarska Reissa

2) Termin: 09.01.2016

3) Miejsce: Hala sportowo-widowiskowa Arena, ul. Wyspiańskiego 33

4) Cel: Popularyzacja gry w piłkę nożną

5) Wpisowe: 350 złotych od drużyny w każdym roczniku (w cenie wpisowego obiad + napoje dla zawodników)

• Po zakończonych rozgrywkach grupowych drużyny rozegrają mecze wg schematu:

 Drużyny, które zajęły 3 miejsca w swoich grupach rozegrają pomiędzy sobą mecz o 5 miejsce w turnieju, czas trwania spotkania: 14 minut

 Drużyny, które zajęły w grupach miejsca 1 i 2, rozegrają mecze półfinałowe wg schematu: 1 A vs 2 B i 2 A vs 1 B, następnie drużyny, które przegrały mecze półfinałowe rozegrają między sobą mecz o 3 miejsce, a zwycięscy półfinałów mecz finałowy o pierwsze miejsce w turnieju. Czas trwania spotkania 14 minut.

• Drużyna- składa się maksymalnie z 12 zawodników + 2 Trenerów (konieczność posiadania aktualnej legitymacji szkolnej)

• W czasie gry - 4 zawodników w polu + bramkarz

• Zmiany w czasie gry- hokejowe, po wcześniejszym zakomunikowaniu zmiany sędziemu

• Rzut karny- na gwizdek sędziego zawodnik przeprowadza akcje 1x1 z bramkarzem od połowy boiska, zawodnik ma 10 sekund od gwizdka sędziego na zakończenie akcji, w przypadku nie zdobycia bramki przez drużynę wykonującą rzut karny- bramkarz wznawia grę od bramki, pozostali zawodnicy znajdują się za linią środkową boiska.

2. Bezpośredni pojedynek

3. W przypadku, gdy w bezpośrednim pojedynku był remis decydują rzuty karne rozgrywane w przypadku każdego remisu

4. W przypadku kilku drużyn mających taką samą liczbę punktów tworzona jest mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami, w której o kolejności miejsc w tabeli decyduje:

I. Bezpośredni pojedynek

II. Jeżeli w bezpośrednim pojedynku padł remis, to decydują rzuty karne rozegrane po spotkaniu

III. Różnica bramek

IV. W przypadku takiej samej różnicy bramek- decydują bramki zdobyte

2. W ostateczności, jeżeli niemożliwe staje się wyłonienie zwycięzcy zarządza się serię rzutów karnych.

3. W półfinałach i meczach o miejsce przy remisie zarządzana jest seria rzutów karnych (3 rzuty karne, a następnie do wyłonienia zwycięzcy)

4. Kary: minuta, dwie minuty