Turniej ENEA Cup - PODSUMOWANIE

W poprzednią sobotę braliśmy udział w Turnieju ENEA CUP w Wałczu.

Trafiliśmy do Grupy B.

Oprócz nas w tej grupie znalazły się jeszcze drużyny :

- Bałtyk Koszalin

- Kotwica Kołobrzeg

- Błękitni Stargard

- AP Złotów

Zmagania grupowe zaczęliśmy od pojedynku z Błękitnymi Stargard wygrywając 4-0.

Następnym przeciwnikiem była Kotwica Kołobrzeg. Po dość wyrównanym meczu udało nam się ponownie zwyciężyć, strzelając bramkę pod koniec spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla nas. Trzecim przeciwnikiem była drużyna AP Złotów, którą także pokonaliśmy 2-0. Ostatni mecz w grupie rozegraliśmy z drużyną Bałtyku Koszalin. Był to mecz o pierwsze miejsce w grupie, gdyż Bałtyk podobnie jak my wygrał wszystkie pozostałe mecze. Prowadził nawet w grupie ze względu na lepszy stosunek bramek od nas, czyli mecz ten musieliśmy wygrać żeby wejść do finału, Bałtykowi wystarczał remis. Nasi chłopcy dzielnie się spisali i po bardzo dobrym meczu zwyciężyli 3-2.

W finale spotkaliśmy się ze zwycięzcą grupy A Orłem Wałcz. Bardzo dobrze ułożył nam się ten mecz bo po niespełna dwóch minutach prowadziliśmy już 2-0. Cały mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5-1.

Był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu.

Wygraliśmy cały turniej tracąc tylko trzy bramki, a Alan Dziuniak został królem strzelców.

Zdjęcia z turnieju znajdują się w galerii obok...